MBLEDHJA Bitcoin portofolin direkt në makinë në 2019

MBLEDHJA Bitcoin portofolin direkt në makinë në 2019

2019/03/17 0 Author kripto

vinça Top Bitcoin - Blog Guland

Unë mendoj se të gjithë ata që është i interesuar në marrjen e kriptomonet, kërkoni një pyetje - çfarë është e mundur pa të ardhurat e investimeve Bitcoins në vinça. Pas ulur për ditë në një laptop për të bërë një qindarkë, jo një ndjekje fisnik. Por ju doni të merrni isha i vogël BTC jo vetëm pa shtojcë, dhe në sasi të mjaftueshme, dhe të bëjë atë të shpejtë dhe jo shumë e lodhshme.

Për ta bërë këtë, ne e konsiderojmë të mirë vinça Bitcoin 2019 që paguajnë, të ndarë ato në disa kategori, dhe analizuar secili prej tyre, si për të fituar më shumë, ndërsa efikase caktimin kohë për të marrë rezultate maksimale.

përmbajtje

 • Shkurtimisht në lidhje me Bitcoin dhe çantë
 • Çfarë është Bitcoin rakord?
  • Fattest Cocks Bitcoins 2019
  • vinça provuar Bitcoin që paguajnë
  • vinça të Rejat Bitcoin
  • Fitimet në lojrat Bitcoin
  • Fitimet Bitcoin kazino
  • Programi për mbledhjen e Bitcoins në makinë
 • Metodat shtesë të se si të shpejt të fituar Bitcoin
 • Exchange / kriptomonet output
 • Fitimet Bitcoin pa investime në çezmat (video)

Shkurtimisht në lidhje me Bitcoin dhe çantë

Emri Bitcoin njëjtën kohë të aplikueshme për software, rrjete dhe e medaljes që përcakton komponentin financiar të rrjetit. Bitcoin është krejtësisht e ndryshme nga monedhave të tjera elektronike dhe decentralizimit fiatnyh, - mungesa e një qendre të vetme për prodhimin dhe kontrollin e monedhës. Përveç kësaj, numri i monedhave në rrjet është i kufizuar në numër të caktuar. Kështu, dikush nuk është në gjendje për të ndikuar në rrjedhën e transaksionit ose të bllokojë llogarinë, për të shkatërruar këtë lloj të parave. Më shumë për këtë monedhë mund të lexohet në këtë artikull.

Bitcoin-portofolin - kjo është një kod unik që përbëhet nga një seri e shkronjave dhe numra. Services, ju mund të krijoni një portofol, një numër të madh, edhe pse niveli i tyre i sigurisë është gjithmonë në dyshim, sepse çdo burim mund të jetë hacked. Si për të përcaktuar se cili shërbim është më e mirë për të regjistruar një çantë, dhe jo atë, për të kuptuar këtë artikull.

Çfarë është Bitcoin rakord?

vinça BTC - janë burime online që shpërndajnë përdoruesit cryptocurrency ose timer për veprim. Në disa raste ajo është e mjaftueshme për të vizitoni faqen e internetit, ndërsa të tjerët ende nevojë për të zgjidhur CAPTCHA, ose të kryejë veprime të tjera.

Bitcoin për vinçat nuk janë piramida, si të fitojnë të holla nëpërmjet reklamave.

Shumica e fondeve të marra webmaster shpërndajnë këto burime për përdoruesit, me pjesën tjetër u largua për veten e tyre. Pjesëmarrja e madhe do të marrë një trokitje e lehtë, të ardhurat më të larta do të ketë gjuetarët Bitcoin dhe webmasters. Një Bitcoin, natyrisht, as vinç nuk ka, kjo është një pjesë e vogël, e quajtur Satoshi.

Le të shikojmë në rekomandime se si për të fituar një shumë të monedhave nëpërmjet Bitcoin Kran:

 1. Është më mirë për të punuar me një vinça kumulative që të transferimit të parave në portofolin tuaj automatikisht një herë në javë pas arritjes së një sasi të caktuar. burime të tilla janë më të qëndrueshme, sepse versionet e vogla të vazhdueshme në kuletat e përdoruesve, Crane vendosur shpejt për shkak të ngarkesave të mëdha të paguajë Instant.

 2. Disa vende me të ardhurat Bitcoins ofrojnë shpërblime për përdoruesit e rregullt, përdorimi i të cilave do të rrisë të ardhurat tuaja disa herë.

 3. Në varësi të vendit, të ardhurat marrë është e ndryshme, sepse reklamat e jashtme është më e shtrenjtë. Në këtë drejtim, disa përdorues të bëjë IP spoofing që të ketë më shumë të ardhura.

 4. Duke përdorur një program Filialin ju lejon të merrni të ardhura pasive nga referime tuaj.

Lexo më shumë:   Komponentet për minierat FARM

Gjithashtu rekomandojmë përdorimin rotators Bitcoin vinça pa CAPTCHA, të cilat bëjnë të mundur për të mbledhur monedha nga çezmat një nga një. Falë tyre, ju mund të kurseni kohë dhe burime kompjuterike.

Nëse ju do të vrapojnë me shërbimet që janë paguar direkt në purses, ju duhet të regjistroheni në Faucethub dhe epay. Nuk përdoret për të Bitcoin valvulave me mbi faucetbox, por pasi të mbyllur, filloi të përdoret për të shfaqur burime të tjera.

Fattest Cocks Bitcoins 2019

vinça BTC me pagesë të lartë janë çezmat e lartë që nuk punojnë vitin e parë, dhe rregullisht paguajnë. Prandaj, ata në mënyrë të sigurtë mund të gëzojnë dhe të ketë, edhe pse jo i madh, por të ardhurat qëndrueshme cryptocurrency popullor.

Tabela e mëposhtme tregon vinça më yndyrore Bitcoin, të cilat janë paguar në 2019.

emër informacion shkoj
FreeBitcoin Vinç më popullor, një kohë-testuar, dhe miliona e përdoruesve. Monedha mund të merret çdo orë, dhe çdo javë ka një llotari. Në qoftë se ju përdorni një bonus shtesë, ju mund të rrisë të ardhurat BitCoins tuaja në makinë pa të bashkëngjitni skedarë. Ka një vëlla binjak shpërndarjen Dogikoiny.

SwissAds PaysFaucet Ky shërbim është shumë e ngjashme me atë të mëparshme dhe lejon për mbledhjen e Bitcoin portofolin ose direkt në Fausethab. Megjithatë, kur kompjuteri të Bitcoin Wallet, të paguani një tarifë, dhe në qoftë se pagesa në çantë faucethub, Komisioni nuk ka.

TrustBtc rakord Një tjetër vend vendosi për të ndërtuar në Fribitkoin legjendar. Vërtetë, ka funksion e vet unik - prania e dy burime - i pari i jep monedhë një herë një orë, dhe tjetra në 15 minuta.

Multi-Coin rakord Multikran lejuar grumbulluar Satoshi dhe ethereum. mbledhja automatike Bitcoin zhvillohet çdo orë. Ata që si llotari për Freebitcoin do të jetë i lumtur të dinë se kjo faqe ka një bileta llotarie identike.

MoonBitcoin Kjo faqe e internetit jep monedhë, në qoftë se ajo vetëm u hap në shfletuesin, që do të thotë se ju mund të fitoni BitCoins pa të bashkëngjitni skedarë automatikisht vetëm për tab të hapur. Sa më gjatë që nuk Sovraniteti, kështu që në një ritëm të ngadaltë rënë monedha. Ka valvulave të tjera hënor: Litecoin, Dogecoin.

hero Satoshi Bitcoin rubinet ju lejon për të fituar Satoshi në një çift të klikimeve. Fitimi, të ardhurat në burim është ruajtur në llogarinë e brendshëm. Nëse ju punoni paralelisht me valvula më poshtë, shpejt shtypur shumën e saktë për tërheqje.

Satoshi monster Ju mund të hapur deri në dy vende (më parë një), dhe të punojnë në to në të njëjtën kohë, dhe Satoshi pikoj në një llogari. Gjëja kryesore, pas regjistrimit në ndonjë prej tyre (adresë e-mail e nevojshme), e ndjekur nga të hyjë për këtë, e njëjta nofka (adresa), dhe me të njëjtin fjalëkalim - në këtë rast me dy vinça Satoshi do të merren parasysh në të njëjtën sasi, dhe është më e lehtë për të fituar shumën e nevojshme për prodhim. Mbushur shpejt.

BestChange Lajm i mirë për ata që punojnë me monitorimin BestChange - filloi biktoin-trokitje e lehtë në të. Për ata që nuk janë të njohur me shërbimin Unë ju këshilloj për të kuptuar jo vetëm vinç, por edhe në internet-exchanger.

vinça provuar Bitcoin që paguajnë

Natyrisht, se lista e paguar faqet që ofrojnë të ardhurat BitCoins shumë më të mëdha se sa është e përfaqësuar në tabelat e të dhënave. Këtu përmban vetëm një pjesë të vogël të vinç, i cili testuar personalisht nga unë dhe miliona e përdoruesve. Duke marrë si bazë për këto projekte, që ju të merrni një të trajtojë se si për të fituar Bitcoins pa të bashkëngjitni skedarë. Dhe në qoftë se ju dëshironi të punoni me të valvulave të tjera, atëherë ju mund të shikoni në faqet e internetit, rotators.

emër informacion shkoj
bit Fun faqe kumulative, duke punuar të qëndrueshme për një kohë të gjatë, e cila mund të mblidhen Satoshi lirë pas një kohe të caktuar, vetëm duke klikuar në butonin dhe zgjidhjen e një captcha.

DailyFreeBits Para së Mohicans - ajo filloi në burzhunete, por e përdorur në mënyrë aktive nga bashkëatdhetarët tanë. Ka pasur dështime në punën, por ata janë eliminuar shpejt. Paguar tashmë një shumë të konsiderueshme parash, ajo ka një dizajn të arsyeshme dhe të paguajnë në kërkesë.

Bonusbitcoin Crane ju lejon për të fituar Bitcoins çdo 15 minuta. Përveç kësaj, ju merrni një bonus përditshme të 5% të shumës që është në llogarinë tuaj. Një program shumë bujar Filialin, sa më shumë që 50% të japë faqen webmaster me të ardhurat tuaja referimi.

Upbitcoin Crane distanca ngjan Bonusbitcoin. Merrni monedha mund të jetë deri në 3 herë në një orë. Me hyrjen e përditshme do të merrni një bonus prej 1% në shumën e Sovranitetit, grumbulluar bonuse - kur afrohet vendin e 100 ditë me radhë do të marrë bonus 100%.

Piggy Puteved Ju fitoni të holla në faktin se ju shkruani dhe të redaktoni një udhëzues të udhëtimit për qytetet dhe vendet.

Lexo më shumë:   kursit BitCoins për dollarë

vinça të Rejat Bitcoin

Që sigurisht Bitcoin është vetëm në rritje, ju doni të fitoni një shumë në ndërtimin e vinça. Në lidhje me këtë, ka gjithmonë burime të reja që ofrojnë për të marrë Bitcoins falas në makinë. Por vetëm një pjesë e vogël e projekteve të tilla mbijeton dhe të bëhet një balena njohur dhe besuar në këtë fushë. Tabela e mëposhtme tregon vinça që kanë shfaqur kohët e fundit. Ata do të jenë në gjendje të zhvillojnë në lojtarë të fortë dhe do të mbyllet pas disa muajsh? Vetëm koha do ta tregojë. Ato vende që mund të tregojnë veten për të transferohen në tabelën e mësipërme, dhe pjesa tjetër hiqet dhe në vendin e tyre, burime të reja janë shtuar. Para se të cash-it në Bitcoin, pa të bashkëngjitni skedarë duke përdorur këto projekte duhet të jenë të përgatitur për faktin se vende mund të jetë e mbyllur dhe ju nuk do të merrni asgjë.

emër informacion shkoj
Pentafaucet Kjo ju lejon për të mbledhur në llogari FaucetHub Satoshi çdo 5 minuta. ndërfaqe të thjeshtë dhe intuitive dizajni i faqes.

Koha për Bitcoin Ju mund të merrni Satoshi çdo 5 minuta. Për ta bërë këtë, të hyjë BTC Adre tuaj dhe për të zgjidhur captcha.

Battle Bitcoin Një tjetër burim, e cila përveç shpërndarjes së monedhave çdo 10 minuta, ofron vizitorëve të saj lotari dhe ruletë. Fitimet Bitcoins në makinë pa hyrë një captcha nuk është e mundur këtu, megjithatë, tap duhet të shikoni, atëherë ai do të jetë në gjendje për të konkurruar me projekte të tjera.

getyour Bitcoin Faqe nga fillimi ofron kushte të mira - çdo 5 minuta Bitcoin rubinet në makinë pa CAPTCHA jep 250 Satoshi. Jo pagim minimale, e cila ju lejon për të menjëherë të tërheqë monedhë në çantë.

WorldOf Bitcoin Shërbimi i dytë nga administratori i rubinet mëparshëm. Gjithashtu kjo ju mundëson për të mbledhur kriptomonety çdo 5 minuta. Si ai i mëparshmi, ky vinç Bitcoins me pagesa të menjëhershme në epay çantë.

Fitimet në lojrat Bitcoin

Fitim monedha ju mund të dhe vetëm duke luajtur lojra online. Koha do të duhet të shpenzojë pak më shumë, por të ardhurat do të jenë më të larta. Më poshtë janë loja Bitcoin me tërheqjen e parave pa investimeve:

emër informacion shkoj
Tom Jerry pak Gjithkush e di kartonave Tom dhe Jerry, kjo është në shpjegim dhe ruajtjen e tij vinç u krijua. Satoshi jep 120 në orë plus bonuset, të cilat mund të merret kur llogaria ka grumbulluar 5000 Satoshi.

Chopcoin Parimi i topa lojë për të absorbuar kundërshtarët rruaza, duke rritur në masë të tyre. Fitimet Bitcoins në këtë lojë varet nga ju zënë hapësirë. Për vendin e parë që ju mund të merrni deri në 5000.

Coinlandia Në këtë lojë duhet të jetë çdo orë për të mbledhur të prodhuar dhe shitur atë. Pagesat janë dërguar në faucethub, të paktën ju mund të nxjerr një përfundim 1000 monedhë = 5000 Satoshi.

Fitimet Bitcoin kazino

Luaj poker në web globale është bërë shumë popullor dhe miliona njerëz në mbarë botën janë duke luajtur në internet çdo ditë. Me zhvillimin e cryptocurrency bërë modë për të luajtur poker në Bitcoin, për këtë kazinove online të veçanta janë krijuar që të marrë parasysh BTC.

Lexo më shumë:   të besueshme cloud MINING 2019
emër informacion shkoj
Betcoin Poker BetkoinPoker - një prej kazinove para Bitcoin, që është krijuar në mënyrë profesionale. Në këtë burim mban friroll rregullt në 0.1BTS. Gjithashtu, kur ju bëni depozitimin tuaj të parë është e garantuar bonuse.

FortuneJack FortuneDzhek - një tjetër bonuse kazino Bitcoin. Kjo jo vetëm që ofron përdoruesve të saj me një dizajn të bukur dhe software të shkëlqyer, por edhe shpërblimet elegant, deri në 3BTS kur ju bëni depozitimin tuaj të parë.

999Dice Klasik kazino Bitcoin me Bitcoins lirë, ku ju mund të luajnë craps, dhe duke bërë kështu që ju vë veten nivelin e rrezikut. Natyrisht, më të lartë rreziku - aq më e madhe pagim.

Programi për mbledhjen e Bitcoins në makinë

Shumë përdorues që mbledhin Bitcoin dinë se është kohë procedurë dhe për këtë arsye janë në kërkim për në një rrjet të programit për të fituar Bitcoins në makinë. Në teori, çdo gjë është shumë e mirë: programi vjen në faucets, input kap, sovraniteti, të mbledhë bonuse. Në përgjithësi, çdo gjë është e automatizuar dhe duhet vetëm një herë për të konfiguroni atë, dhe pastaj rri duarkryq dhe të gëzojnë si Bitcoins pikoj.

Por kjo është vetëm në teori, në praktikë, një program i tillë ose të drejtuar një të shtrembër dhe të mos punojnë në të gjitha, dhe ata janë vetëm për të kryer virusin në kompjuterin tuaj. Është e mundur që një avtosborschik vërtetë mirë Bitcoin në 2019 dhe atje, por kjo definitivisht nuk do të shpërndahet falas. Pra, mendoni me kujdes përpara se të vendosë për të shkarkuar aplikacione të paautorizuara dhe të dyshimta.

Metodat shtesë të se si të shpejt të fituar Bitcoin

Vinça janë më të përshtatshme për fillestar që duan të njihen me monedhën kriptografike dhe për të marrë monedha e para në llogarinë tuaj. Mënyra të tjera për të fituar më shumë se serioze, që kërkon njohuri të mira dhe aftësitë, dhe madje edhe investimet:

 • Minierave - është kërkimi për njësi të reja (me fjalë të tjera, prodhimi monedhë). Pjesëmarrësit në rrjetin kryer operacione matematikore që ofrojnë funksione vitale të sistemit - jo vetëm për çështjen e njësive Bitcoins të reja, si dhe mirëmbajtjen dhe operimin e të gjithë rrjetin.

 • on-line shkëmben blerjen dhe shitjen - përvetësimi i të ardhurave për shkak të luhatjeve Bitcoins. Përkryer për ata që janë tashmë të njohur me Forex.

 • Opsionet binare - i njëjti lloj i të ardhurave, si në tregjet: për shkak të luhatjeve në çmimin e medaljes.

 • Freelance - të kryer detyrat në shërbime të ndryshme, të cilat janë paguar për cryptocurrency e tyre të punës.

Nëse ju doni të njiheni me listën e plotë të të gjitha metodat e mundshme të ardhurat BTC, atëherë unë sugjeroj që të lexoni artikullin: "Llojet e të ardhurave Bitcoin».

Exchange / kriptomonet output

Bitcoins Pra, ne kemi fituar, tani ata janë lënë të kthehet në monedhën e zakonshme. Për ta bërë këtë, ju mund të aplikoni një nga tre mënyra:

 1. shkëmbimet Online - një kohë-testuar, shkëmbimi i besueshëm i shkëmbimit, i cili kurrë nuk ka le poshtë, dhe të lehtë për t'u marrë me to, kjo është ajo. Këto shërbime janë vazhdimisht duke u përmirësuar, në mënyrë rigoroze të ndjekin sigurinë dhe të sigurojë një të besueshëm të sigurisë karakteristika llogari të përdoruesve të saj.

 2. Monitorimi i pikave të këmbimit bestchange - paraqet një shumëllojshmëri të shkëmbimit online dhe ndarjen e burimeve. Të gjitha shërbimet janë testuar dhe janë shumë të besueshme. Ju vetëm duhet të vendosë për exchanger me normën më të mirë dhe për shkëmbim.

 3. këmbyesit e parave private - metodë nuk është më e besueshme, por ajo ka të drejtën e jetës. Ju mund të gjeni mua në forume të specializuara.

Që çdo vend ka shkëmbimin e vet aksioneve dhe Këmbyesit, është e nevojshme për të marrë parasysh nuanca të caktuara, për të ju rekomandojmë që të lexoni artikujt në vijim:

 • në Rusi;
 • në Ukrainë;
 • në Kazakistan;
 • në Bjellorusi.

Fitimet Bitcoin pa investime në çezmat (video)